تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلستانها 151متر کم واحد مشاعات آبی

گلستانها 151متر کم واحد مشاعات آبی

1 سال پیش در تهران

متراژ
151
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
27٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
178٬807٬000 تومان
طبقه
1
املاک بزرگ ماکان
ادرس املاک واقع در میدان هروی

مشخصات ملک :
ساختمان کاملا شخصی ساز و بدون ریشه
151متر 3خواب 1خواب مستر
کم واحد 2واحدی
استخر سونا جکوزی
ورودی از لابی
پلان تفکیکی سالن و نشیمن مجزا
مالک فروشنده واقعی
____________
کامیار