تائید
فروش مسکونیآپارتمانگلشن/بدون مشابه/تک واحدی

گلشن/بدون مشابه/تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
6٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬900٬000 تومان
طبقه
2
با سلام روزتون پر انرژی

واحد فوق واقع در تاپ لکیشن هفت تیر گلشن می باشد

100متری بسیار خوش نقشه

تک واحدی

اسانسور

مستر و کلوزت

پارکینگ اختصاصی

بازسازی شده کامل

برای اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرد

آذرباد