تائید
فروش مسکونیآپارتمانگوهردشت موذن 85 متر سنددار/فول امکانات/رو ب نما

گوهردشت موذن 85 متر سنددار/فول امکانات/رو ب نما

2 سال پیش در کرج

متراژ
85
ساخت
1390
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬764٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✔️ گوهردشت بلوار موذن بر بلوار
⚡ واقع در لوکیشن تاپ بلوار موذن با دسترسی عالی⚡
❌550 میلیون رهن در صورت لزوم (بعهده ما)
❌800 میلیون وام اوراق مسکن قابل دریافت(20روزه)
❌ تنها با 2/200 نقد صاحب خانه سنددار فول امکانات در لوکیشن خوب منطقه گوهردشت شوید ❌
✔️انباری اختصاصی
✔️آسانسور 6 نفره
✔️سند تک برگ آماده انتقال
✔️تخلیه فوری آماده تحویل
❌ دسترسی عالی ب تمام مناطق گوهردشت ، اشتراکی و پیروزی ، باغستان ، جاده تفریحی آتشگاه برغان ، اتوبان همت وو..
❌ دسترسی عالی ب تمام مراکز خرید منطقه ، اصلی گوهردشت ، هایپرمارکت ها ، بازار روزها وو..
⭐بسیار مناسب جهت سکونت یاسرمایه گذاری مطمئن⭐
غنچه (( کارشناس و متخصص امور ملکی ))
❌❌ فروش ملک شما در کمتر از 10 روز ❌❌
⚡⚡ موارد مشابه و بقیمت بسیاری موجودست⚡⚡
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک خانه رویایی

نوبت کهنه فروشان درگذشت ؛ نو فروشانیم و این بازار ماست

ثبت امتیاز برای آگهی