تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 103 متر 3 خوابه *استثنایی*

گیشا 103 متر 3 خوابه *استثنایی*

1 سال پیش در تهران

متراژ
103
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬631٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️املاک واحد ، پنجره ای رو به خانه دلخواه شما⚜️

گیشا
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
▪️103 متر 3 خوابه 13 ساله
▪️بهترین طبقه
▪️بهترین لوکیشن منطقه
▪️3 خواب استاندارد
▪️هر 3 خواب دارای کمد دیواری
▪️رو به آفتاب
▪️پارکینگ همکف
▪️تخلیه ، کلید در اختیار
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚜️مشاور شما در زمینه خرید و فروش و معاوضه ⚜️
⚜️مازیار زینالی⚜️