تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 165 متر 3 خوابه نوساز*چند قدمی پارک*ویودار

گیشا 165 متر 3 خوابه نوساز*چند قدمی پارک*ویودار

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
28٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬151٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨ خونت رو حرفه ای انتخاب کن ✨

☑️ بورس فروش واحدهای 3 خواب و 4 خواب گیشا ☑️

☑️ فقط یک تماس تا پیدا کردن واحد دلخواه شما ☑️

⚜️ گیشا 165 متر 3 خوابه نوساز ⚜️

✅ نوساز کلید نخورده

✅ زیر قیمت منطقه

✅ فروشنده واقعی

✅ فایل صد در صد شخصی

✅ نما و مشاعات شیک

✅ خوش نقشه و متریال درجه 1

✅ نور گیر عالی پنجره های قدی

✅ گلدن تایم برای خرید این فایل

‏‎⚜️کارشناس ملک شما آرمین⚜️
‏‎برای توضیحات بیشتر و معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید