تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 81 متر 2 خوابه دو نبش

گیشا 81 متر 2 خوابه دو نبش

2 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1395
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬148٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜ املاک برتر ⚜⚜

گیشا ( اکازیون )
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔ 81 متر 2 خوابه 7 ساله
✔ با تمامی امکانات
✔ ساختمان دو نبش
✔ نور و نقشه استثنایی
✔ بهترین طبقه
✔ ساختمان دنج و آرام
✔ ورودی از لابی
✔ قابلیت معاوضه با ساختمان قدرالسهمی
✔ قابلیت رهن تا مبلغ 1/400 میلیارد
✔ و همچنین چندین مورد مشابه دیگر000

===================================
املاک برتر ، پنجره ای رو به خانه دلخواه شما
===================================

⚜مشاور شما در زمینه خرید و فروش و معاوضه⚜
⚜مازیار زینالی⚜