تائید
فروش مسکونیآپارتمانگیشا 87متر 2خواب جنوبی شمالی ویو دار / شخصی ساز

گیشا 87متر 2خواب جنوبی شمالی ویو دار / شخصی ساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
87
ساخت
1394
قیمت کل
12٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬275٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❌به قیمت ترین و فروشنده ترین فایل منطقه گیشا

✅لوکیشن پرطرفدار منطقه با دسترسی بی نظیر
✅متریال برند و کابینت ها ENZO

☑️سالن پرده خور بدون حتی 1 سانت پرتی
☑️بدون دیوار مشترک

✅اتاق خواب های استاندارد با کمد دیواری های عمیق
✅بالکن کاربردی

☑️سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت
☑️پارکینگ همکف

✅انباری 5 متری ☑️آشپزخانه نورگیر
☑️آسانسور 8 نفره ✅ورودی از لابی مجلل

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚜️قابلیت رهن تا 2 میلیارد⚜️

⚜️⚜️عکس ها مربوط به خود واحد هستش⚜️⚜️

⚜️شرایط پرداختی ایده آل
⚜️سند تک برگ و آماده انتقال

◀️کارشناس خرید و فروش شما رضا ضیایی