تائید
فروش مسکونیآپارتمانیوسف آباد . 117 متر . امکانات دار . بازسازی کامل

یوسف آباد . 117 متر . امکانات دار . بازسازی کامل

2 سال پیش در تهران

متراژ
117
ساخت
1386
قیمت کل
12٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬000٬000 تومان
طبقه
4
بنام یزدان پاک

117 متر دو خوابه
دارای امکانات کامل
،پنج طبقه 2 واحدی
طبقه چهارم
صفرتاصد نوسازی شده
سالن بزرگ و نورگیر از دو جهت شمال و جنوب
بدون فضای غیر کاربردی
دارای دو خواب با نور از جنوب و کمد دیواری
آشپزخانه جادار با کابینتهای ممبران
مشاعات بسیار تمیز و بتازگی رنگ و نقاشی شده

زیر قیمت منطقه
مالک فروشنده و تخفیف معقول پای قرارداد

فایل کاملا شخصی

⚛️کارشناس و مشاور : سعید قامتی⚛️