تائید
فروش مسکونیآپارتمانیونیک 70متری منطقه

یونیک 70متری منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1403
قیمت کل
10٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
152٬142٬000 تومان
طبقه
2
باسلام
خاص ترین واحد 70متری منطقه

✅70متر نوسازکلید نخورده

خاص ودیدنی

✅قابلیت رهن تا1300م

✔کلید دراختیار

مشاور تخصصی منطقه مصطفی محمودی

مشاوره رایگان کلیه امور ملکی