تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک خواب / آسانسور دار / سالن پرده خور /قایمیه

یک خواب / آسانسور دار / سالن پرده خور /قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
58
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬379٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
〽️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان 〽️

⚜️ما مشاور سرمایه گذاری شما هستیم⚜️

⭕️آخرین جست و جو ؛ اینجاست⭕️

$ متری 5 میلیون زیر قیمت کارشناسی $

‼️ سند تک برگی میباشد ‼️

✅️قابلیت رهن مستاجر تا 280 میلیون✅️

〰️〰️〰️〰️➿➿➿〰️〰️〰️

⭕️ مشخصات واحد:

⭕️ 58متر/1خواب
⭕️ 5طبقه هر طبقه 4 واحد
⭕️ متریال ساخت درجه یک
⭕️ پذیرایی مربع و پرده خور
⭕️ اتاق تخت خور

〰️〰️〰️➰➰➰➰〰️〰️〰️

♻️مشاعات:

♻️کنتور برق،گاز جداگانه
♻️مشاعات تا سقف سنگ
♻️آسانسور 6 نفره

‼️ فول امکانات

♻️ 1 خواب های به قیمت را از ما بخواهید ♻️

✅️ زمان پاسخ گویی 9صبح تا 11شب

✅️ به دلیل حجم بالای پیام شما عزیزان فقط تماس پاسخگو هستم

❇️ مشاور تخصصی منطقه: محمدرضا ابراهیمی

⚜️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⚜️

✅️ با مدیریت : آقای حسن فتحی

آدرس دفتر: شهرک قائمیه _ انتهای کوچه 17/3 پلاک 3