تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک خواب / بازسازی شده /طبقه 2/قایمیه

یک خواب / بازسازی شده /طبقه 2/قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
74
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬486٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
〽️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان 〽️

⚜️ما مشاور سرمایه گذاری شما هستیم⚜️

⭕️آخرین جست و جو ؛ اینجاست⭕️

$ متری 2 میلیون زیر قیمت کارشناسی $

‼️ سند تک برگی میباشد ‼️

✅️قابلیت رهن مستاجر تا 350 میلیون✅️

〰️〰️〰️〰️➿➿➿〰️〰️〰️

⭕️ مشخصات واحد:

⭕️ 74متر / 1 خواب
⭕️ 4طبقه هر طبقه 2 واحد
⭕️ متریال ساخت درجه یک
⭕️ پذیرایی مربع/سالن و اتاق ها نورگیر
⭕️ هر 2 اتاق تخت خور

‼️ فول بازسازی

♻️ 1 خواب های به قیمت را از ما بخواهید ♻️

✅️ زمان پاسخ گویی 9صبح تا 11شب

✅️ به دلیل حجم بالای پیام شما عزیزان فقط تماس پاسخگو هستم

⚜️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⚜️

✅️ با مدیریت : آقای حسن فتحی

آدرس دفتر: شهرک قائمیه _ انتهای کوچه 17/3 پلاک 3