تائید
فروش مسکونیآپارتمانیک خواب فول امکانات

یک خواب فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1387
اتاق
1
قیمت کل
3٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬500٬000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
مشخصات:
40 متر
بدون مشابه
قابلیت دریافت وام 950 و رهن تا500 میلیون
فرصت خرید استثنایی فروشنده واقعی

+با سپردن فایل خود در فروش متمایز باشید+

*کارشناس فروش مهندس نورافشان
_مجری در بازسازی و نوسازی
_مجری خانه هوشمند
_خرید و فروش فایل های برتر منطقه