تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبیک خوابه اداری/بر بلوار بعثت/ساختمان اداری

یک خوابه اداری/بر بلوار بعثت/ساختمان اداری

2 هفته پیش در بعثت

متراژ
120
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,833,000 تومان
طبقه
2
مشخصات ملک :
120متر یک خوابه بربلواراصلی
ساخت1401 ویوروبه بلوار
دارای آشپزخانه وکابینت های گلس
سرویس ایرانی وفرنگی
لوکیشن عالی و دسترسی آسان
دارای پارکینگ وانباری وتراس
ساختمان اداری باپاخورعالی
مالک فروشنده واقعی
⭐️بازدید قرارداد

جهت دریافت فایل های مشابه لطفا حضوری مراجعه فرمایید.

کارشناس شما:بحرانی هستم متخصص فروش منطقه 1و4