تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگییک قطعه زمین 200 متری ویلاشهر دخانیات

یک قطعه زمین 200 متری ویلاشهر دخانیات

1 سال پیش در گرگان

قیمت کل
3٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬900٬000 تومان
یک قطعه زمین 200 متری در ابعاد 10×20 از زمین های صبای شمالی دارای سند تک برگ با ضابطه 5 طبقه جهت فروش و معاوضه با یک واحد آپارتمان با متراژ 60 الی 90 متری
جهت بازدید و اطلاع از فایلهای مشابه به آدرس ویلای 12 املاک هزاره جم مراجعه کنید
کارشناس و مشاور املاک گرایلی